امام جمعه سبزوار گفت:عربستان با دخالت ها خود در لبنان در پی تضعیف قدرت حزب الله است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه قدرت حزب الله در لبنان باعث وحشت آل سعود شده است اظهارداشت: عربستان با هدف تضعیف حزب الله در لبنان اقدام به دخالت در امور این کشور کرده است.

 

وی با بیان اینکه حمایت های این رژیم از حزب المستقبل در لبنان نیز با این هدف ادامه پیدا کرده است تاکید کرد: استعفای غیرمتعارف سعد الحریری با فشار رژیم آل سعود و در عربستان نتیجه عکس داده و تمام گروهها و احزاب لبنانی را نسبت به عربستان بدبین کرده است.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به اینکه در نهایت این نقشه ها از سوی استکبار جهانی و با چراغ سبز عربستان صورت می گیرد تصریح کرد: پس از نا کامی ها در تحولات منطقه و رقم خوردن اتفاقات به نفع جمهوری اسلامی استکبار جهانی اقدام به طرح ریزی نقشه های جدید خواهد کرد.

 

امام جمعه سبزوار با اشاره به اتفاقات اخیر منطقه از جمله طرح جدایی کردستان عراق با نقشه اسرائیل در ایم موقعیت حساس عنوان کرد: دشمن اتحاد مسلمین را هدف گرفته و برای چندمین بار این نقشه به سرانجام نرسید که نشان از هوشیاری رهبری مسلمانان دارد.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه به زلزله چند روز گذشته در غرب کشور اشاره کرد و افزود: کمک های مردمی به افراد اسیب دیده در این مناطق نشان داد که امت واحده در تمام روزهای خوشی و سختی در کنار یکدیگر بوده و هیچ گاه وظیفه مسلمانی و برادری خود را فراموش نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/