مدیرساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران از نهایی شدن مستندسازی و تعیین تکلیف مالکیت اراضی فرودگاه سبزوار تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حسین رفیعی با اشاره به سفر اخیر خود به سبزوار برای برگزاری جلسه ویژه پیگیری مستندسازی و تعیین تکلیف اراضی تحت مالکیت فردگاه سبزوار گفت: دراین جلسه که با حضور فرماندار ویژه، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و نیز رئیس اداره ثبت اسناد و املاک سبزوار برگزار شد، ضمن تبیین مشکلات پیش آمده در مستندسازی، مقرر شد در اسرع وقت وضعیت مالکیت اراضی مشخص شود.

مدیرساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران افزود: موضوع اصلی این جلسه تعیین تکلیف خریداری ۳۵۰ هکتار از اراضی فرودگاه جدید و ۳۰۰ هکتار از فرودگاه قدیم سبزوار بود که خرید به صورت هیئت امنایی انجام شده است و ضرورت دارد مشکل به وجود آمده در انتقال مالکیت برطرف شود.

وی گفت: دراین جلسه تاکید شد که تا پایان امسال مراحل مستندسازی و تعیین تکلیف زمین‎های خریداری شده فرودگاه سبزوار نهایی شود.

انتهای پیام/