شهردار سبزوار با اشاره به دیدار اخیر با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در این دیدار جناب وزیر با برگزاری نخستین نمایشگاه مطبوعات به صورت استانی موافقت کرد و تا پایان سال جاری با حضور تمامی رسانه‌های دارای مجوز و قانونی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش بصیر سبزوار، سیدعلی کوشکی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به نقش رسانه‌ها و مطبوعات در آگاهی‌بخشی افکار عمومی، اظهار کرد: رسانه‌های ملی و محلی به عنوان زبان گویای مردم نقش بی‌نظیری در ساماندهی امور، مطابق با خواست و نیاز مردم دارند و این جایگاه به ویژه در مدیریت شهری به دلیل ارتباط مستقیم خدمات شهری با آرامش مردم، تعیین کننده است.

وی با اشاره به دیدار اخیر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: طی این نشست با برگزاری نخستین نمایشگاه مطبوعات به صورت استانی موافقت شد و تا پایان سال جاری با حضور تمامی رسانه‌های دارای مجوز و قانونی در سبزوار برگزار می‌شود.

شهردار سبزوار با بیان اینکه طی سه سال اخیر نمایشگاه مطبوعات سبزوار با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر سبزوار برگزار شده بود، بیان کرد: همچنین در نمایشگاه استانی مطبوعات خراسان رضوی امکان حضور رسانه‌های دارای مجوز از استان‌های خراسان شمالی و جنوبی نیز وجود دارد که در صورت موافقت مسوولان استانی به این نمایشگاه دعوت می‌شوند.

انتهای پیام/۷۰۰۴۴