فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف 17 تن مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون در استان خراسان رضوی خبرداد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، سردار قادر کریمی صبح امروز در سبزوار با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۷ تن مواد مخدر در استان خراسان رضوی کشف و ضبط شده است اظهارداشت: این رقم در مقایسه با سال گذشته از ۱۰درصد رشد برخوردار یوده است.

 

وی با اشاره به اینکه  در عملیات های که منجر به کشف و ضبط این مقدار از مواد مخدر شده است افراد زیادی از سرشاخه ها نیز به دام پلیس افتاده اند تاکید کرد: ۳۲ باند از افرادی که نقش های متفاوتی از جمله تهیه توزیع حمل و نقل این مواد در استان داشته اند نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

 

کریمی درادامه با اشاره فعالیت نیروی انتظامی استان خراسان رضوی در حوزه کشفیات کالای قاچاق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و سالم سازی بازار تاکید کرد: کشفیات کالای قاچاق در استان خراسان رضوی از رشد ۵۸درصدی برخوردار است .

 

وی با بیان اینکه این کشفیات در هفت ماه ابتدایی سال صورت گرفته است تاکید کرد: با ایجاد قرار گاه مبارزه و کشف کالای قاچاق در استان این روند افزایشی صورت گرفته است رشد ۵۸ درصدی در کشفیات در مقایسه با مدت مشابه با سال گذشته از زمان ایجاد این قرار گاه است.

 

 

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی همچنین با بیان اینکه ایتن اقدامات در راستای حمایت از تولید داخل و رونق اقتصادی کشور صورت می گیرد تاکید کرد: توجه به تولید جنس با کیفیت و مرغوب نقش موثری در تمایل مردم برای خرید اجناس  داخلیایجاد خواهد کرد.
انتهای پیام/