سرپرست مرکز طب نظامی وزارت دفاع از راه اندازی 12بیمارستان صحرایی برای خدمت رسانی به زوار اربعین در نقاط مرزی کشور خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوارمیلاد درجه ظهر امروز د رحاشیه کارگاه پدافند غیر  عامل در سبزوار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۲بیمارستان صحرایی با همکاری نیروهای مسلح و وزارت بهداشت در نقاط مرزی کشور ایجاد خواهد شد اظهارداشت: این بیمارستان ها برای مبارزه با بیوتروریسم و ارائه خدمات بیمارستانی در این نقاط راه اندازی خواهد شد.

 

وی با مطلوب ارزیابی کردن شرایط پدفند غیر عامل جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف بیان کرد: امنیت موجود درکشور و شرایط مناسب امنیتی در داخل مرزها خود نشان دهنده این موضوع است که کشور ایران توانسته به خوبی موضوع پدافند غبر عامل را عملیاتی کند.

 

سرپرست مرکز طب نظامی وزارت دفاع  با اشاره به همکاری های سامان پدافند غیر عامل و وزارت دفاع تاکید کرد: این سازمان آمادگی کامل برای انتقال آموزه ها این موضوع به شهرستان ها را دارد.

 

درجه همچنین از برگزاری کنگره بین المللی طب نظامی در ایران با حضور ۱۲۰کشور در سال آینده خبر داد و افزود: این کنگره فرصت مناسبی برای نمایش اقتدار جمهوری اسلامی در زمینه پدافند غیر عامل به کشورهای جهان است.

 

وی با بیان اینکه بومی سازی دانش نظامی از جمله اولویت های مرکز طب نظامی وزارت دفاع است تصریح کرد: مقابله با تروریسم شیمیایی، زمینی، هسته‌ای و  تهدیدات دشمن  اولویت های این نهاد است.

 

انتهای پیام/