فرماندار سبزوارگفت: خنثی سازی نفوذهای فرهنگی از اهداف پدافند غیر عامل است.

به گزارش بصیر سبزوار،احمد برادران در مراسم آغاز هفته پدافند غیر عامل در سبزوار با بیان اینکه دشمن در صدد است تا با استفاده از روش های مختلف به کشور آسیب بزند اظهارداشت: پدافند غیر عاملی طرحی است که مقابله با این آسیب ها را به صورت جامع در خود دارد.

 

وی با اشاره به اینکه با استفاده از طرح های پدافند غیر عامل می توانیم نقاط ضعف و قوت خود را در زمینه های گوناگون بشناسیم تاکید کرد: آنچه در پدافند غیر عامل مورد توجه قرار خواهد گرفت شناسایی حوزه هایی است که می توانددر طرح ها مختلف دشمن هدف قرار گیرد.

 

برادران به برنامه های ضدفرهنگی دشمن برای از بین بردن ارزش ها اشاره کرد و افزود: دانش آموزان خط مقدم این جبهه هستند و باید با ارائه آموزش ها مناسب در حوزه پدافند غیر عامل به آنها این آسیب ها را به حداقل برسانیم.

 

فرماندار سبزوار با بیان اینکه پدافند غیر عامل علاوه بر شناسایی و خنثی سازی خطرات نقش مهمی در امنیت و افزایش اقتدار جمهوری اسلامی دارد تاکید کرد: کشور با شناسایی نقاط ضعف و تقویت انها خود را در برابر تهدیدات دشمن مصون خواهد کرد.

 

وی پدافند غیر عامل را مجموعه ای از اقدامات غیر مسلحانه و موثر در افزایش قدرت دفاعی و تهاجمی دانست که سبب افزایش امنیت در حوزه های مختلف  کشور خواهد شد.

 

انتهای پیام/