سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: تحقیق و تفص از صندوق ذخیره فرهنگان در مراحل پایانی خود به سر می برد.

 

حسین مقصودی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه مراحل پایانی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مراحل پایانی خود است اظهارداشت: این که در این صندوق فساد صورت گرفته است قطعی است و مبلغ نیز بالاتر از رقم اعلام شده در ابتدای کار است.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر تحقیق از پتروشیمی هلدینگ فرهنگیان در دستور کار است عنوان کرد: در این قسمت نیز فساد هایی صورت گرفته که باعث بالاتر رفتن رقم اعلام شده در ابتدای کار میشود.

 

وی با اعلام اینکه قوه قضائیه و وزارت اطلاعات به خوبی پیگیر فساد انجام شده در صندوق فرهنگیان هستند ادامه داد: شرایط ایجاد شده به نفع سرمایه گذاران و سهام داران ای صندوق در حال پیش رفتن است.

 

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی بر این نکته تاکید کرد: تا کنون تمام افراد بر این موضوع که فساد مالی دراین صندوق ایجاد شده است هم نظر هستند.

 

مقصودی درادامه با اشاره به اینکه برخی موارد تحقیق و تفحص مانع از انتشار اخبار بیشتر دراین زمینه است تاکید کرد: پس از اتمام مراحل کار اخبار بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

 

هشت هزار میلیارد فساد مالی رقمی است که در ابتدا برای فساد مالی صورت گرفته در این صندوق اعلام شده و در پی ان چند نغپفر از جمله مدیر عامل صندوق بازداشت و از کار برکنار شده اند.

انتهای پیام/