فرمانده انتظامی سبزوار از کشف بیش از 380میلیون ریال انواع کالای قاچاق در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، سید محمد هاشمی در گفت و گو با بصیر سبزوار با اعلام خبر کشف ۳۸۶میلیون ریال انواع کالای قاچاق در سبزوار اظهارداشت: این اقلام در بازررسی از یک دفتر باربری در سبزوار کشف و ضبط شده است.

 

وی با بیان اینکه کالای قاچاق کشف شده در این دفتر از انواع اقلام مختلف بوده است تصریح کرد: در این بازرسی مامورین نیروی انتظامی توانسته اند ۲۷۰ کیلوگرم چای، یک دستگاه تلویزیون ۴۳ اینچ، دو هزار لیتر سوخت و ۱۵۰ ثوب البسه قاچاق را کشف کنند.

 

وی د رادامه با اشاره به اینکه در خصوص این پرونده تا کنون دو نفر دستگیر و به مراجع قضایی شهرستان معرفی شده اند تاکید کرد: بازرسی ها در حوزه کشف کالای قاچاق به عنوان یک اصل برای حفظ اقتصاد کشور به صورت متناوب در حال انجام است.

 

هاشمی در ادامه با بیان اینکه ۳۲۰کیلومتر از جاده های مواصلتی تحت حوزه استحفاظی شهرستان سبزوار است ادامه داد: تنوع ماموریت های نیروی انتظامی مانعی برای انجام ماموریت های محوله به این نیرو نبوده و خدمتگذاران در نیروی انتظامی مامورت های ویزه را به صورت دقیق انجام خواهند داد.

 

فرمانده انتظامی سبزوار با یان اینکه امنیت شهر با بیش از سی واحد گشتی به صورت شبانه روزی تامین می شود تاکید کرد: تیزبینی مامورین نیر.ی انتظامی در این گشتها علاوه بر نا امن کردن فضا برای مخلین نظم و اسایش مردم باعث کشفیات متعد در حوزه ها ماموریتی می شود.

 

انتهای پیام/