رئیس دانشگاه حکیم سبزواری از امضای تفاهم نامه علمی پژوهشی با دانشگاه دامغان خبرداد.

 

به گزارش بصیر سبزوار،جواد حدادنیا صبح امروز در حاشیه امضای این تفاهم نامه با بیان اینکه این تفاهم در راستای پژوهش های علمی بین دو دانشگاه و هدف ارتقای سطح آموزشی در دو دانشگاه امضا شده است اظهارداشت: در این تفاهم همکاری در راستای انتقال دانش ،ارتقای سطح  آموزش و همکاری در زمینه تبادل استادان مورد نظر است.

 

وی با اشاره به وجود دانشجویان بین المللی در هردو دانشگاه ادامه داد: همکاری در زمینه اجرای پایان نامه های این دانشجویان تبادل اعضا هیئت علمی و همچنین ایجاد رشته های جدید از دیگر اهداف دیده شده در این تفاهم نامه است.

 

حداد نیا با بیان اینکه از این پس ارتباطات و انجام امور مرتبط با تفاهم نامه نیازمند به اجرای سریعتر امورات اداری است ادامه داد: معرفی نماینده تام الاختیار از سوی مدیران می تواند برای اجرای باسرعت این تفاهم نامه موثر باشد.

 

رئیس دانشگاه حکیم سبزوار با اشاره به هزینه های اجرای طرح های بین المللی در این تفاهم نامه تصریح کرد: بنا بر نوع و نحوه حضور هر کدام از دانشگاه هها و سطح و سهم آنها  در اجرای این طرح ها منابع مورد نظر مشخص خواهد شد.

 

وی همچنی با بیا ن اینکه این تفاهم نامه به مدت دوسال است ادامه داد: طی  این دوسال همواره اعضای هیئت علمی بین دو دانشگاه تبادل شده و در صورت موفق بودن امکان تمدید آن وجود دارد.

 

انتهای پیام/