سخنان سخیف ترامپ نشان قدرت گرفتن و نفوذ ایران روز افزون ایران در تحولات دنیا دارد.

به گزارش بصیر سبزوار امین اله مظلوم در این تجمع اعتراضی به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا  با بیان اینکه حرفهایی که ترامپ در مورد ایران به زبان آورد نشان دهنده اقتدار و پیشرفت روزافزون ایران در ابعاد سیاسی و نظامی است عنوان کرد: تاثیر گذاری ایران بر منطقه و تحولات جهان رئیس جمهور آمریکا را وادار کرد تا اصل و دورن مایه امریکا را نمایان کند.

 

وی با بیان اینکه اینگونه اظهارات نشانه دخالت کامل آمریکا در مسائل داخلی کشورها است ادامه داد: نقض قوانین بین المللی از جمله اقدامات یاست که امریکا بی پروا انجام می دهد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با تاکید بر اینکه مسئولان و مردم در دفاع از منافع ملی و حفظ دستاوردها با هم متحد بوده و حتی یک گام به عقب نخواهند گذاشت تاکید کرد: تلاش استکبار برای ایجاد اختلاف در بین مردم و مسئولین و همچنین تضعیف رو حیه وحدت به هیچ جا نخواهد رسید.

 

وی در ادامه به تهدیدات توخالی آمریکا اشاره کرد و افزود: هیمنه پوشالی آمریکا بیش از گذشته برای مردم جهان و به خصوص ملت ایران آشکار شده و نمی تواند در وحدت ملی مردم خللی وارد کند.

 

مظلوم در ادامه با اشاره اینکه در حال حاضر آمریکا سعی خواهد کرد تا نفوذ سیاسی ایران بر منطقه را کاهش داده و برای این منظور دست به اقدامات مختلف از جمله تهدید و متهم کردن ایران به اشکال مختلف می کند عنوان کرد: قدرت ایران و تاثیر گذاری محور مقاومت در منطقه سبب شده است تا ترامپ دست به فحاشی علیه ایران بزند.

 

انتهای پیام/