امام جمعه سبزوار گفت: خشم و عصبانیت آمریکا به خاطر شکست های پیاپیی است که در چند سال اخیر با نفوذ ایران در منطقه متحمل شده است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه صبح امروز در تجمعی که با هدف اعتراض به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا در خصوص ملت ایران در میدان خلیج فارس سبزوار تشکیل شد اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران با تبعیت از ولی فقیه و با ایجاد نفوذ خود در منطقه توانسته است نقشه های آمریکا در خصوص تثبیت ناامنی در منطقه و ادامه جنگ ها نیابتی را برملا کند.

 

وی با اشاره به اینکه دستگیری تفنگداران امریکایی توسط نیروهای مقتدر سپاه پاسدارن  و حوادث پیش آمده بعد از آن به خوبی گویای قدرت جمهوری اسلامی ایران بود تصریح کرد: اعمال ایران سبب شده است تا حقارت آمریکا بیش از گذشته به جهانیان اثبات شود و ترامپ با دیدن این اقدامات فشار بر ایران را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

 

 

مقیسه با بیان اینکه آمریکا با هم دستی اسرائیل و برخی از عناصر مرتجع منطقه سعی داشت تا با تثبیت داعش در منطقه این غده سرطانی را برای ایجاد ناامنی در کشورهای مسلمان همیشگی کند تصریح کرد: شکست این گروه تکفیری با رشادت های محور مقاومت و مدیریت نیروهای سپاه پاسداران مسئولین این کشورها را دچار سردرگمی کرده است.

وی حضور مسئولین را در کنار مردم در این تجمع نشانه ای از همدلی و وحدت همیشگی بین ملت ایران دانست و افزود: دشمن سعی دارد برای پیشبرد اهداف خود اتحاد ملی که در کشور ایجاد شده را از بین ببرد.

 

انتهای پیام/