سخنگوی فراکسیون مبارزه مفاسد اقصادی مجلس شورای اسلامی: تهمت هایی که علیه رئیس قوه قضائیه زده می شود هزینه اجرای عدالت توسط ایشان است.

 

حسین مقصودی در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه اجرای عدالت از ابتدا هزینه در پی داشته است اظهارداشت: در تجربه یک ساله در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تهمت ها و فشارهای زیادی در پی بررسی پرونده ها بر ما وارد شده است و این فشار برای کسی که در راس اجرای عدالت است به طور قطع و یقین بیشتر خواهد بود.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فشار ها از سوی مفسدین که به کانون ها زر و زور و قدرت در داخل متصل هستند با همکاری معاندین و پسمانده های فتنه ۸۸ ایجاد می شود تصریح کرد: هاد ها نظارتی در مجلس از قبیل فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اصل ۹۰ این موضوع را بررسی کرده اند و چنین پرونده ای را پیدا نکرده اند.

 

مقصودی در ادامه با اینکه تخریب آیت الله لاریجانی با هدف فشار بر قوه قضائیه طرح ریزی شده است تاکید کرد: مردم باید بدانند که این نقشه ها هدفی جز متزلزل کردن ارکان نظام ندارد.

 

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی با اشاره به مطرح کردن شایعاتی حساب های نجومی در خصوص قوه قضایه ادامه داد: در آن زمان هم مشخص شد که آن حساب ها با اذن رهبری بوده و هیچ برداشت شخصی از آن صورت نمی گرفته است و مطرح کردن این شایعات در ادامه همان تخریب ها است.

 

وی با بیان اینکه آیت الله لاریجانی فرمودند که این تهمت ها ارزش پاسخگویی ندارد عنوان کرد: وظیفه مجلس در این خصوص سکوت نیست و باید پاسخ این شایعات را با قدرت بدهد.

 

انتهای پیام/