نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: واکنش ایران در برابر خروج آمریکا از برجام همان سخن رهبری خواهد بود که اگر آنها برجام را پاره کنند ما باید آن را آتش بزنیم.

 

حسین مقصودی در گفت و گو با بصیر سبزواربا بیان اینکه مسئولان و به خصوص روئسای سه وقوه در سیاست گذاری باید سخن رهبر معظم انقلاب در غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را سرلوحه کار خود قرار دهند اظهارداشت: ایران با انقلاب خود توانسته آقایی و سلطه آمریکا را در جهان از بین ببرد و دشمنی امریکا با ایران هیچ گاه تمام نخواهد شد.

 

وی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا در مورد برجام و خروج از آن تاکید کرد: خروج آمریکا از برجام پاسخ متقابل ایران را باید در پی داشته باشد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در صورت پاره کردن برجام توسط غرب ما آن را آتش خواهیم زد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید به صورت عزتمندانه و با اقتدار پاسخ مناسبی را برای این رفتار امریکا داشته باشد ادامه داد: از ابتدای انقلاب نقشه های مختلفی از قبیل جنگ ،کودتا و تحریم برای ایجاد اختلاف و سست کردن پایه های نظام توسط آمریکا طرح ریزی شد و برجام نیز درراستای همان نقشه ها است.

 

مقصودی با بیان اینکه ترامپ و اوباما در نهایت دشمنان ایران هستند تصریح کرد: با تغییر رئیس جمهور در آمریکا سیاست ها تغییری نکرده و تنها روش های دشمنی است که از شکلی به شکل دیگر درامده است.