فرمانده انتظامی سبزوار گفت: یک میلیارد 230 میلیون تومان اعتبار برای ساخت کلانتری در حاشیه شهر اختصاص یافته است.

به گزارش بصیر سبزوار،سید محمد هاشمی در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه ایجاد امنیت در تمام سطح شهر اظهارداشت: برای ساخت کلانتری در حاشیه شهر یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان اعتبار جذب شده است که به زودی کلنگ ساخت آن به زمنین زده خواهد شد.

 

وی همچنین با بیان اینکه ۴۶۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت حوزه نظام وظیفه در سبزوار جذب شده است ادامه داد: در حال حاضر این پروژه با ۴۰ درصد پیشرفت در حال انجام است.

 

فرمانده انتظامی سبزوار در ادامه با بیان اینکه خط قرمز ناجا در مبارزه با ارازل و اوباش در سطح شهر است ادامه داد: حفظ ناموس جامعه از مهم ترین وظایف این نیرو است که با پشتیبانی دستگاه قضایی این مهم در حال انجام است.

 

هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه رابطه نیروی انتظامی با مردم رابطه خادم و مخدوم است تصریح کرد: زمانی که مردم از خادمین خود در نیروی انتظامی رضایت داشته باشند ما نمره قبولی را کسب کرده ایم.

 

وی در ادامه با اشاره به تنوع ماموریت ها در نیروی انتظامی و گستردگی جرائم ممکن است در برخی اوقات کاستی هایی در انجام ماموریت ها پیش آید تاکید کرد: بیش از ۳۲۰ کیلومتر جاده های مواصلاتی تحت پوشش حوزه استحفاضی سبزوار است که این خود عزم مضاعف را برای پوشش می طلبد.

 

فرمانده انتظامی سبزوار با اشاره به ناامنی های که در اکثر کشورهای منطقه وجود دارد تاکید کرد: در حال حاضر مهم ترین وظیفه حفظ وحدت ومقاومت در برابر دشمنان است.

 

انتهای پیام/