امام جمعه سبزوار گفت: بسیاری از پیچ و خم های اداری باعث شده است تا سرمایه گذاران رغبتی برای سرمایه گذاری در سبزوار نداشته باشند.

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در جلسه وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی با نخبگان و مدیران سبزواری با اشاره به اینکه مسئولان برای جذب سرمایه های سرکردان باید پیچ و خم های اداری را کاهش داده و روند اعطا موافقت ها را تسهیل کنند اظهارداشت: متاسفانه بسیاری از سرمایه گذاران در این پیچ و خم ها از ادامه کار پشیمان شده اند و کار را برای انجام سرمایه گذاری به پایان نرسانده اند.

 

وی در ادامه با اشاره به سفر وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به سفر و دستاوردهای احتمالی ان تاکید کرد: امیدورایم پس از این سفر و در ماه های آینده بتوانیم نتایج مثبت آن را به صورت شفاف در خطبه های نماز جمعه برای مردم بیان کنیم.

 

مقیسه در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر برخی تعاونی ها محصولات تولیدی خود را به دستگاههای دولتی فروخته اند و متاسفانه هنوز هزینه های آن را دریافت نکرده اند تاکید کرد: عدم پرداخت این مبالغ سبب شده است تا برخی از تعاونی ها در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و پرداخت حقوق کارگران انها با تاخیرهای چند ماهه مواجه شود.

 

وی همچنین با اشاره باینکه بسیاری از کارگران ساختمانی از بیمه ومزایای آن بی بهره هستند تصریح کرد: امیدواریم با کمک های دولتی زیمنه برای بیمه این افراد در کشور ایجاد شود.

 

انتهای پیام/