فرمانده  انتظامی سبزوار گفت: پلیس با نگرشی پیشگیرانه و رویکرد علمی به کشف جرائم می پردازد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوارسید محمد هاشمی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سخنرانی بین خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه نگرش پلیس بر پیشگیری از وقوع جرم است اظهارداشت: نیروی انتظامی با استفاده از نگرش پیشگیرانه و آموزشی در مدارس و دانشگاهها اقدامات اموزشی و پیشگیرانه را در دستور کار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه امنیتی که امروزدر کشور حاکم است حاصل خون بیش از ۲۵۰هزار شهید است که دردوران انقلاب و دفاع مقدس تقدیم اسلام شده اند تاکید کرد: حفظ این ارزش ها یکی از مهم ترین وظایف نیروی انتظامی است.

 

هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه در سخنان مقام معظم رهبری نشان از رضایت فرمانده کل قوا از فعالیت نیروی انتظامی است ادامه داد: این رضایت مدالی بر سینه تمامی کارکنان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایراناست .

 

فرمانده انتظامی سبزوار در ادامه با بیان اینکه ۳۰ واحد گشتی به صورت شبانه روز در سطح شهر مسئولیت منیت را بر عهده دارند تصریح کرد: در حال حاضر میانگین حضوردر صحنه پس از اعلام خبر ب سه دقیقه رسیده است.

 

وی همچنین از دستگیری باند سرقتی در سبزوار خبر داد که از شهرهای دیگر به سبزوار آمده بودند ادامه داد: این باند در سبزوار ۲۵ مورد سرقت را انجام داده بودند.

 

هاشمی همچنین با اشاره به وقوع ۱۰۷ مورد سرقت اتومبیل در سبزوار بیان کرد: ۹۴ مورد از این سرقت ها به سرعت کشف شده است.

 

انتهای پیام/