امام جمعه سبزوار گفت: امنیت امروز کشور با خدمات بدون وقفه نیروهای نظامی و انتظامی برقرار شده است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه امنیتی که امروز در مرزها و داخل کشور برقرار است با زحمات جان برکفان نیروهای نظامی و انتظامی برقرار شده است اظهاداشت: اگر هشیاری نیروهای مرزبانی در ورودی کشور و نیروهای انتظامی در بطن جامعه نباشد این امنیت به وجود نخواهد آمد.

 

وی با بیان اینکه امنیت نعمتی است که در سایه آن می توان سایر خدمات رسانی ها را در کشور انجام داد تاکید کرد: اگر امنیت در کشور نباشد نه مسئولی می تواند براساس برنامه های از پیش تعیین شده کار خود را پیش ببرد و نه هیچ یک از اقشار مختلف کشور می توانند به آسانی به ارائه خدمت بپردازند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به اینکه  فضای مجازی امروز باید موردتوجه ویژه مسئولین و مردم باشد باشد تصریح کرد: یکی از آسیب ای فضای مجازی شبهاتی است که پی در پی و بدون وقفه در حال نشر است.

 

امام جمعه سبزوار با اشاره به اینکه متاسفانه برخی افراد با استفاده از این شبهات برای خود درآمد کسب می کنند تاکید کرد: سوء استفاده از غفلت مردم و ترویج این شبهات نمونه محکمی از کسب درآمد حرام است.

 

امام جمعه سبزوار در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره ویژه به برگزاری اجتماع عظیم عزادارن حسینی در روز یازدهم محرم این اقدام را بسیار پسندیده و ویژه دانست و ادامه داد: باید از افراد و به خصوص جوانانی که در راستای برگزاری این برنامه شبانه روز  وقت گذاشتند تشکر کرد.

 

مقیسه همچنین از همکاری نهاد ها و ارگان های که در اجرای برنامه احتماع عظیم عزاداران حسینی تقدیر کرد.

 

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه برنامه ای عزاداری برای سالار شهیدان در خیابان بیهق برگزار می شود تاکید کرد: نصب پرچم مشکی به نشانه عزای سرور و سالار شهیدان از جمله اقداماتی است که کسبه این خیابان باید به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

 

انتهای پیام/