رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق گفت: رشادت های سردار سلیمانی با تبعیت از فتوای امام خامنه ای باعث شد تا عراق بار دیگر از دست یزیدیان و امویان زمان نجات پیدا کند.

به گزارش بصیر سبزوار حجت الاسلام سید حمید حسینی در اجتماع عظیم عزادارن سبزوار در یازدهم محرم با بیان اینکه فتوای امام خامنه ای و آیت الله سیستانی سبب شد تا مقاومت همه جانبه بای مقابله با هجوم دشمنی به نام داعش ایجاد شد اظهارداشت: رشادت های سردار قاسم سلیمانی در عراق بود که با ایجاد بسیج مردمی شکست دشمنان را رقم زد.

 

وی با اشاره به لزوم وحدت بین مسلمانان در مواجهه با دشمنان تاکید کرد: اربعین نمادی از وحدت و مظهر قدرت مسلمانان و به خصوص و شیعیان در جهان است.

 

حسینی در ادامه با تاکید بر اینکه حضور ایرانیان در موسم پیاده روی اربعین در کشور عراق سبب قوت قلب ملت عراق خواهد بود تصریح کرد: حضور شیعیان در این پیاده روی سبب قوت قلب مردم وایجاد این حس است که شیعیان پشت ملت عراق خواهند ایستاد.

 

وی با اشاره به اینکه امام حسین (ع) با فدا کردن خود و آنچه از بهترین ها داشت این پیام را به ما رساند که راه سعادت تنها در پیروی از دین اسلام و پیامبر است ادامه داد: دنیا هیچ گاه اصحابی ماننداصحاب امام حسین به خود نخواهد دید.

 

رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق با بیان اینکه آنچه امروز باید از قیام امام حسین بیاموزیم و نشر دهیم روحیه مقاومت در برابر زور گویان و مستکبرین است تاکید کرد: امام حسین با شهادت خود نشان داد که حتی به قیمت جان نیز نباید با ظالم بیعت کرد.

 

انتهای پیام/