مسئول جامعه پزشکی بسیج سپاه ناحیه سبزوار از اعزام سیزده مورد تیم پزشکی به مناطق محروم سبزوار به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، رمضانعلی اخوان در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی پزشکی با بیان اعلام خبر اعزام تیم های پزشکی جهت ویزیت افراد محروم اظهارداشت: در این مدت سیزده تیم پزشکی شامل پزشک پرستار و گروههای مشاوره ای به مناطق دورافتاده سبزوار اعزام و معاینات رایگان را برای روستائیان و مناطق محروم شهر انجام داده اند.

 

وی با اشارهبه اینکه این اقدامات در راستای توسعه عدالت و با هدف بهرهمندی افراد جامعه از امکانات موجود انجم می شود تصریح کرد: بسیج جامعه پزشکی با استفاده از توان پزشکان و پرستاران بسیجی سعی می کند به صورت دوره ای و در مناسبتهای مختلف طرح اعزام تیم ها را اناج دهد.

 

اخوان در ادامه با بیان اینکه بیش از ۲۳۰۰ نفر از افراد توسط پزشکان اعزامی مورد معاینه قرار گرفته اند تاکید کرد: در هفته دفاع مقدس ۵۲۲ نفر معاینه شده اند.

 

وی با بیان اینکه تیم های اعزامی متشکل از ۴۱ خانم و ۴۲ آقا به طرح های هجرت بودند ادامه داد: خدماتی از قبیلآزمایشات غربالگری،مشاوره ،معاینات عمومی و داندانپزشکی در اردوهای طرح هجرت ارائه شده است.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی بابیان اینکه اعزام ها با شناسایی و نیازسنجی مناطق و به صورت هدفمند انجام شده است تاکید کرد: تیمها اعزامی به صورت مجزا و با خدمات از پیش تعیین شده اعزام می شوند.

 

انتهای پیام/