قائم مقام شرکت جوان سیر ایثار از اختصاص 550دستگاه اتوبوس این شرکت برا ی خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی خبر داد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، اسماعیل بیات در حاشیه استقرار نمایندگی این شرکت در سبزوار با اشاره به در پیش بودن سفر زوار اربعین و نیاز مبرم سازمان حمل و نقل کشور در این مدت برای خدمات دهی گسترده تاکید کرد: شرکت حمل و نقل جوان سیر ایثار ۵۵۰دستگاه اتوبوس خود را به صورت اختصاصی برای این در نظر گرفته است.

 

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۳۰درصد از زوار توسط این شرکت سرویس دهی شده اند ادامه داد: خوشبختانه ۱۴۰۰سرویس از مرز مهران ۲۵۰سرویس مرز چزابه و ۵۰۰سرویس از مرز شلچمه در سال گذشته توسط این شرکت به انجام رسید.

 

بیات درادامه با بیان اینکه خدمات بلیط فروشی در این ایان توسط شرکت به صورت دقیق نظارت خواهد شد تاکید کرد: به هیچ عنوان در این ایام افزایشی در نرخ مصوب دولتی اعمال نخواهد شد.

 

قائم مقام شرکت حمل و نقل جوان سیر ایثار همچنین با اشاره به اینکه این شرکت به هیچ عنوان قصد رقابت با شرکتهای فعال در این حوزه را ندارد ادامه داد: اولویت اصلی ما جلب اعتماد در جامعه مورد نظر خودمان و سرویس دهی مطلوب به بسیحپجیان و خانواده معظم شهدا است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در این مراسم با بیان اینکه حمل و نقل زمینی سهم عمده ای از انتقال مسافر را در سبزوار برعهده دارد تا کید کرد: در برخی از اوقات برای برگزاری تورهای زیارتی وسیاحتی با مشکل تامین اتوبوس روبرو  بودیم که خوشبختانه با این مشکل با استقرار نمایندگی شرکت جوان سیر برطرف خواهد شد.

 

نمایندگی شرکت جوان سیر ایثار با ۵دستگاه اتوبوس در سبزوار کار خود را آغاز کرد.

 

انتهای پیام/