فرمانده گروه 47 مهندسی سلمان گفت: نیروهای مسلح در هرلحظه برای دفاع از وجب به وجب خاک جمهوری اسلامی و ارزش ها اسلام آماده هستند.

به گزارش بصیر سبزوار، سرتیپ پاسدار داجلری در مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با بیان اینکه استکبار جهانی هیچگاه دست از توطئه علیه ایران برنخواهدداشت اظهارداشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هر لحظه آماده دفاع از کشور خواهند بود.

 

وی بابیان اینکه در گرماگرم مذاکرات هسته ای دشمن با کشاندن نیروهای داعش به سمت مرزهای ایران سعی در ایجاد فشار بر کشور داشتند تصریح کرد: درآن زمان که داعش تا ۳۵ کیلومتری مرزهای ایران آمد با قدرت مثال زدنی نیروهای مسلح کشور روبرو شد و فرار را بر قرار در منطقه ترجیح داد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح جانانه در راه دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و در برابر تهدیدات دشمن تا پای جان ایستاده اند تاکید کرد: ملت ما راه مبارزه و مقاومت را از امام حسین (ع) به یادگار داشته و هیچ گاه تن به ذلت نخواهند داد.

 

داجلری درادامه با بیان اینکه آزمایش های موشکی ایران لرزه بر اندام دشمنان ما انداحته عنوان کرد: روند موشکی ما هیچ گاه تعطیل نخواهد شد ودر برابر هر متجاوزی پاسخ متناسب را آماده کرده ایم.

 

فرمانده گروه ۴۷ مهندسی سلمان با مثال زدن رفتار کره شمالی در برابر آمریکا تاکید کرد: کره شمالی با عبرت گرفتن از برجام به این اطمینان رسیده که آمریکا به هیچ کدام از وعده های خود عمل نخواهد کرد.

 

 

وی با اشاره به اینکه تنها راه علاج تمام مشکلات موجود ایستادن برروی پا خود است ادامه داد: ما هیچ گاه زلف خود رابه دشمن گره نزده و چشم به دروازه کشورهای بیگانه نخواهیم دوخت.

 

وی با بیان اینکه صدام به نیابت از استکبار و صهیونیسم جهانی جنگ هشت ساله علیه ایران را آغازکرد ادامه داد: توطئه های دشمن تنها به جنگ تحمیلی ختم نشد و پس از شکست دراین عرصه به سراغ تحریم های ظالمانه سیاسی و اقتصادی رفته است.

 

داجلری به اعلام استقلال و جدایی طلبی کردها در عراق اشاره کرد و افزود: این نقشه نیز از سوی اسرائیل و آمریکا طرح ریز شده و هدفی جز دامن زدن به جنگ داخلی نخواهد داشت.

 

فرمانده گروه ۴۷ مهندسی سلمان به پایان کار داعش در سوریه و عراق اشاره کرد و ادامه داد: امریکا با نزدیک شدن پایان عمر داعش در این کشورها سعی در محکم کردن پای این گروهک تروریستی در افغانستان و ادامه نا امنی ها در منطقه دارد.

 

 

وی در ادامه با بیان اینکه ارجیف ترامپ در سازمان ملل متناسب با وضع امریکا است تاکید کرد: عدم ازادی بیان و عدم رعایت حقوق بشر از موارد مشخصی است که در امریکا به وضوح دیده می شود.

 

انتهای پیام/