فرمانده مدافعان حرم در سوریه گفت: اساس انقلاب اسلامی با عشق به امام حسین پایه ریزی شده است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،سردار حسینعلی یوسفعلی زاده در نخستین یادواره شهدای روستای مشکان با اشاره به ایام محرم الحرام و شهادت امام حسین (ع) اظهارداشت: انقلاب ما در امتداد انقلاب امام حسین بوده و با شهادت اجین شده است.

 

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه سبب خواهد شد تا ارزش های اسلامی و راه و رسم امام حسین به فراموشی سپرده نشود تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا سبب خواهد شد تا جامعه مسیر شهدا را دنبال کرده و از آنچه که حق و حقیقت اسلامی است منحرف نشوند.

 

یوسفعلی زاده در ادامه با اشاره به موفقیت های نیروهای مقاومت در میدان نبرد ادامه داد: پیروزی های جبهه مقاومت و نفوذ ایران در منطقه سبب شده است تا دشمنان بیش از پیش از انقلاب اسلامی عصبانی شده و برای کاهش نفوذ ایران هراقدامی را انجام دهند.

 

این فرمانده مدافعین حرم با بیان اینکه حق و باطل هیچ گاه در یک جا جمع نمی شوند و از ابتدای تاریخ جنگ بین حق و باطل همیشه ادامه داشته است تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به جنگ افروزی در منطقه متهم می کنند و این درحالی است که ثبات نسبی که در منطقه حاکم است به دلیل حضور و نفوذ ایران است.

 

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی آمریکا از ایجاد ناامنی ها در منطقه و راه اندازی جنگ های نیابتی نفوذ در ایران است تاکید کرد: آنچه ایران را به به عنوان جزیره ثبات در منطقه به دنیا معرفی میکند حضور ولی فقیه و تبعیت مردم از آن است.

 

انتهای پیام/