امام جمعه سبزوار گفت: عامل مهم اقتدار ایران قدرت نیرهای مسلح ما تحت امر رهبری امام خامنه ای است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه اقتدار و امنیت کشور ما مرهون تلاش و زحمات نیروهای مسلح تحت امر رهبری است اظهارداشت: صحنه دفاع مقدس نیز که با پیروی از ولایت فقیه شکست دشمن را در پی داشت یادآور نعمت بزگ ولایت است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی درصدد استفاده از فرصت از هم پاشیدگی قوای مسلح ایران و بی نظمی موجود در کشور جنگ تحمیلی را علیه ما آغاز کرد تصریح کرد: درایت و رهبری امام خمینی و قدرت ایمان و ولایت پذیری رزمندگان اسلام بود که در آن برهه از زمان ایران توانست در برابر ابر قدرتهای غرب و شرق ایستادگی کند.

 

مقیسه در ادامه به حرف های ترامپ در سازمان ملل اشاره کرد و افزود: این حرف ها نشان از به همریختگی وی از قدرت نفوذ ایران در منطقه دارد و برای جلوگیری از افزایش نفوذ اقدام به هرکاری می کند.

 

وی به نقشه های مختلف آمریکا برای تجزیه کشورهای مسلمان اشاره کردو افزود: با افزایش توان نیروهای مقاومت در منطقه آمریکا این آرزو را به گور خواهد برد.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به آغاز ماه عزای آل الله و برپایی مراسم های گوناگون در نقاط مختلف شهر تصریح کرد: برگزار کنندگان مداحان و ذاکران اهل بیت توجه ویژه ای به تبلیغ و ترویج محتوای صحیح قیام داشته باشند.

 

وی با تاکید بر اینکه عزاداری امام حسین باید سبب انسان سازی در جامعه شود ادامه داد:تکیه بر مستندات مهم در  بیان سخنرانی ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

 

انتهای پیام/