همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، درآستانه هفته دفاع مقدس پیاده روی بزرگ خانوادگی با هدف گرامی داشت یادشهدای دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف برگزار شد.

امین اله مظلوم در مزار شهدای گمنام سبزوار ودر پایان این همایش با بیان اینکه آمریکا ودشمنان اسلام از قدرت نفوذ این کشور در منطقه هراس دارند اظهارداشت: دشمنان با استفاده از نقشه های مختلف به دنبال محدود کردن نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه هستند.

وی در ادامه با اشاره به یاوه گویی های ترامپ درسازمان ملل تاکید کرد:رئیس جمهور بی اطلاع آمریکا با صحبت های خود نشان داد که آمریکا در این برهه از زمان قبل از انجام هر اقدامی شکست خورده است.

 

وی با اشاره به اهمیت حفظ ارزش های دفاع مقدس تاکید کرد: دشمن با هدف تبدیل ارزش ها به ضد ارزش در بین جوانان وجامعه تلاش های بسیاری انجام می دهد.

 

مظلوم با اشاره به اینکه خانواده نقش مهمی در حفظ واعتلای این ارزش ها دارد تاکید کرد: حفظ وانسجام خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی می تواند تضمینی برای آینده کشور وانقلاب باشد.

در انتهای همایش که از محل پارک ارم تا آستان مقدس سهدای گمنام سبزوار ادامه داشت  به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

 

انتهتی پیام/