امام جمعه سبزوار گفت: شهرداری در توسعه شهر ترویج سبگ زندگی اسلامی را مورد توجه قرار دهد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در مراسم معارفه سید علی کوشکی به عنوان چهل و یکمین شهردار سبزوار با بیان اینکه توسعه شهر باید در چهارچوبه فرهنگ اسلامی قرار گیرد اظهارداشت: توسعه شهر باید در مسیری باشد که ترویج فرهنگ اسلامی مورد توجه قرار گیرد و جامعه را از رفتن به سمت فرهنگ غرب بازدارد.

 

وی با اشاره به اینکه هر کار مثبتی که برای نظام انجام شود مورد حمایت مسئولین و امام جمعه قرار خواهد گرفت ادامه داد: مسئولین باید با هم دلی و هماهنگی در پیروی از ولی فقیه و یک صدایی در برابر دشمنان قرار گیرند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به انتخاب سید علی کوشکی به عنوان شهردار تاکید کرد: انتخاب وی که چندین سال در بدنه شهرداری خدمت کرده و با مشکلات و ظرفیت های آن به صورن ویژه آشنایی دارد می تواند سبب بروز پیشرفت و توسعه در حوزه شهری شود.

 

امام جمعه سبزوار با تاکید بر استفاده مسئولین از نخبگان شهری در حوزه های مختلف ادامه داد: ظرفیت های بسیاری خوبی در بین نخبگان سبزوار وجود دارد که استفاده از این ظرفیت ها در پیشبرد اهداف بسیار موثر خواهد بود.

 

سید علی کوشکی شهردار سبزوار نیز در این مراسم با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و اهمیت این موضوع در این برهه از زمان تاکید کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب توانسته ایم صرفه جویی معادل ۱۷میلیارد تومان در پروژه بزرگ امیریه انجام دهیم.

 

وی با اشاره به اجرا پروژه های مختلف شهری در مدت کسوت شهرداری ادامه داد: در پنجاه هفته خدمت شهرداری هر سه روز یک پروزه را شروع کرده و به انجام رسانده ایم.

 

وی اصلاح ورودی های غربی و شرقی شهر اصلاح میدان سربداران تملک ۳۰۰ هکتار از اراضی ملی را از جمله این پروژه ها عنوان کرد.

 

انتهای پیام/