فرمانده سپاه ناحیه دائورزن از برگزاری 60 عنوان برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

روح الله پسندیده در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: بیش از ۶۰ عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان داورزن تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به همزمان بودن آغاز هفته دفاع مقدس و همایش جهانی شیرخوارگان حسینی افزود: جمعه ۳۱ شهریور همزمان با سراسر کشور رژه یگان‌های نمونه بسیج در داورزن و سپس همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در هیئات مذهبی شهرستان برگزار خواهد شد.

وی به دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته اشاره کرد و گفت: بیست نهضت روشنگری در طول هفته در سطح شهرستان برگزار می‌شود و یادواره‌های شهدای والامقام در روستاهای ساروق ،بیزه ، چشام و یادبود شهدای مدافع حرم و گمنام را خواهیم داشت.

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را در این ایام یادآور شد و افزود:در ویژه برنامه گردهمایی دانش‌آموزان ، تجلیل از ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس ،غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و مسابقات ورزشی ، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس امتداد عاشوراء از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی با اشاره به تقارن این هفته با ایام محرم ابراز داشت: همایش‌های هیئات دانش‌آموزی در روستاهای مزینان و چشام، برنامه‌های نمادین دانش‌آموزان به مناسبت ایام محرم و دفاع مقدس، و برگزاری زنگ مقاومت و یاد یاران در مدرسه سربداران داورزن برگزار می‌شود.
پسندیده ابراز امیدواری کرد: مسئولان در برنامه‌های این هفته حضور حداکثری داشته باشند.