معصومه کیخسروی تیرانداز ناشنوای سبزوار موفق به کسب نشان برنز مسابقات کشوری شد.

مجید نصراله زاده رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار در گفت و گو با بصیر سبزوار با اعلام خبر کسب مقام سومی توسط بانوی تیراندازی اظهارداشت: دومین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی به میزبانی استان یزد در حال برگزار است.

 

وی با بیان اینکه معصومع کیخسروی به همراه تیم خراسان رضوی در این دوره از مسابقات شرکت کرده است تصریح کرد: وی توانسته است در رشته تپانچه بادی پس از نماینده فارس و مازندران رتبه سوم این مسابقات را کسب کند.
دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان ناشنوای کشور با حضور هزار و ۲۰۰ ورزشکار ناشنوا از سراسر کشور با یاد شهید محسن حججی از چهارشنبه مورخ ۱۵ لغایت ۲۰شهریور به میزبانی استان یزد در ۹رشته ورزشی آغاز شده است.

این مسابقات در رشته های ورزشی بدمینتون، تکواندو، تنیس روی میز، دو و میدانی، کاراته، تیراندازی و شنا (آقایان و بانوان) و کشتی آزاد و فرنگی و فوتسال (آقایان) برگزار می شود که در حال حاضر تیم خراسان رضوی با ۱۰ طلا، ۸ نقره و ۹ برنز در رتبه دوم قرار دارد.

 

نصراله زاده در ادامه با بیان اینکه ورزشکاران جانباز و معلوم کشور همیشه در مسابقات کشوری و جهانی خوش می درخشند تاکید کرد: این امر لزوم توجه ویژه به افراد را در گستره ورزش و افزایش امکانات مشخص می کند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار در ادامه به ضرورت اصلاح نگرش ها نسبت به توانمندیهای معولین اشاره کرد و افزود: متاسفانه تا کنون به این توانمندی نگاه ویژه نبوده و ظرفیت بیشتر این افراد به فعلیت نرسیده است تا بتوانند افتخاراتی را برای خود و کشور به ارمغان بیاورند.