ناحیه مقاومت سبزوار به عنوان موفق ترین ناحیه در سطح سپاه استان معرفی شد.

 

به گزارش بصیر سبزوار،امین اله مظلوم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه جشنواره مالک اشتر به صورت سالانه با هدف معرفی نواحی و رده های برتر کشوری و استانی برگزار می شود اظهارداشت: ناحیه مقاومت سبزوار موفق شده است در سه سال پیاپی به عنوان ناحیه موفق در سطح سپاه استان خراسان رضوی معرفی شود.

 

مظلوم در  همایش شهرسنانی مالک اشتر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به حجاج و مسلمانان عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در این پیام با هشدار به مسئولان و دولتمردان کشورهای اسلامی آنها را به هشیاری در برابر فتنه ها فراخواندن و از حرکت در مسیر دشمن بر حذر داشتند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ادامه با بیان اینکه ظرفیت جهان اسلام باید در برابر تمام کفر متحد شود تاکید کرد: متاسفانه این ظرفیت امروز علاوه بر اینکه به عاملی برای مبارزه  در برابر دشمنان قرار گیرد معطوف به جنگ های داخلی بین مسلمان و تضعیف جبهه اسلام شده است.

 

مظلوم  با بیان اینکه اگر به توصیه های رهبر انقلاب در خصوص برجام و پیش از مذاکرات مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آن توجه می شد امروز این خسارت برای کشور به وجود نمی آمد تاکید کرد: مشکل دشمنان با ایران نه بر سر موضوع هسته ای که با اصل اسلام است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه هزینه سازش ما با دشمن برای پذیرش و حل مشکلات پذیرفتن کدخدایی آمریکا و قبول سلطه آنها برخودمان است تاکید کرد: از دست دادن استقلال کشور هزینه ای است که انها برای سازش با ایران از ما طلب می کنند.

 

فرمانده ناحیه سپاه سبزوار با اشاره به اینکه هزینه مقاومت در برابر دشمنان به مراتب بسیار کمتر از هزینه های سازش است عنوان کرد: اولین هزینه توافق و سازش در بحث هسته ای از بین بردن نتیجه سالها مجاهدت شهدای کشور در حوزه هسته ای بود.

 

وی همچنین هزینه سازش در حوزه تروریسم و حقوق بشر را پاگذاشتن بر روی اعتقادات و ارزش های اسلامی دانست.

 

مظلوم با بیان اینکه دشمن به دنبال قطع نفوذ ایران و مقاومت در منطقه است تاکید کرد: امنیت امروز ما منوطب ه حضور فعال ما در منطقه است.

 

انتهای پیام/