مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار گفت: تمام مشکلات جهان اسلام به علت فراموشی موضوع غدیر است.

 

حجت الاسلام حسین علیپور در گفت و گو با بصیر سبزواربا بیان اینکه مشکلات امروز جهان اسلام به خاطر فراموشی موضوع غدیر است اظهاداشت: در صورتی که موضوع غدیر در جهان اسلام تبیین شود و مردم به سمت ولایت حرکت کرده و دست از اختلافات بردارند مشکلات جهان اسلام حل خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان هم به خوبی بر این موضوع پی برده و از اتحاد مسلمانان واهمه پیدا کرده اند تصریح کرد: فتنه انگیزی و ایجاد جنگ های داخلی به سبب ایجاد اختلاف در بین مسلمان و دور شدن از این حادثه مهم تاریخ جهان اسلام است.

 

علیپور  دیگر معضلات موجود در جهان اسلام را برخی افراد نا آگاه نسبت به موضوع تشیع و تاکید اسلام بر وحدت دانست و افزود: متاسفانه برخی افراد از روی غفلت و برخی دیگر به علت سرسپردگی به سران استکبار در بوق تفرقه دمیده و اقدام به ایجاد اختلاف و شعله ور کردن آتش آن می کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه متاسفانه حوادث تلخ اخیر مانند حادثه میرزا اولنگ و وقایع مشابهه در نتیجه همین اختلافات است تاکید کرد: دود حاصل از این اختلافات به چشم مسلمانان در جهان اسلام رفته و سود ان به جیب دشمنان اسلام و مستکبرین خواهد رفت.

 

وی در ادامه با تاکید بر نقاط مشترک بین مسلمان از مذاهب مختلف اشاره رکد و افزود: باید این موضوع که تاکید بر مشابهات سبب افزایش توان و قدرت اسلام میشود به عنوان موضوع اصلی در بیم مسلمانان رایج شود.

 

علیپور ادامه داد: دشمنان امروز اسلام را به عنوان ابزاری بر علیه مسلمین استفاده می کنند و سعی کرده اند تا اسلام را با نام اسلام نابود کرده و به وسیله اختلافات بیم مسلمانان جدایی بیاندازند.

 

انتهای پیام/