مسئول دفتر بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه سبزوارازمرمت بیش از 30 مدرسه توسط دانش آموزان بسیجی در اردوهای جهادی خبر داد.

 

رضا قربانلو در گفت و گو با بصیر سبزوار با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی دانش آموزی با هدف مرمت فضا سازی مدارس در ایام تابستان اظهارداشت: بیش از ۱۵۰ دانش آموز بسیجی در مرمت و فضا سازی ۳۰مدرسه را انجام دادند.

 

وی با تاکید بر اینکه پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان با روش های سالم و هدفمند از مهم ترین دغدغه های والدین است تاکید کرد: حضور دانش اموزان بسیجی در عرصه های جهادی علاوه برپرکردن اوقات فراغت حس مسئولیت پذیری و همچنین کمک به هم نوع را در دانش اموزان ایجاد می کند.

 

قربانلودر ادامه با بیان اینکه دانش موزان در دوره های بیست روزه ۷ روزه و ۳ روزه شرکت کرده اند تصریح کرد: ۷۰ دانش آموز دختر و ۸۰ دانش آموز پسر در این طرح ۳۰ مدرسه را در سطح شهرستان رنگ آمیزی و مرمت کردند.

 

مدیر دفتر بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه سبزواربا اشاره به اینکه یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این اردوها کسب مهارت های اجتماعی وآمادگی برای ورود به جامعه است عنوان کرد: شرکت افراد راین اردوها سبب خواهد شد تا احساس مسئولیت پذیری در افراد تقویت شده و در موقعیت های شغلی خود عملکرد بهتری داشته باشند.

 

قربانلو با اشاره به اینکه تا کنون ۱۸ عرصه جهادی در سبزوار به پایان رسیده است تاکید کرد: تا پایان تعطیلات مدارس و آغاز سال تحصیلی باقی عرصه ها نیز آماده سازی شده و تحویل آموزش و پروش خواهد شد.

 

انتهای پیام/