رئیس شرکت گاز سبزوار گفت: همزمان با هفته دولت عملیات گازرسانی به 13روستا آغاز خواهد شد.

مجید آهنچیان در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۳روستا اغاز خواهد شد اظهارداشت: از این تعداد ۸روستا در منطقه سبزوار و ۵روستای دیگر در حوزه شهرستان نیشابور قرار دارند.

 

وی با اعلام اعتبار کل پروژه گازرسانی در این مقطه ۱۷۰میلیارد ریال خواهدبود تصریح کرد: ۱۰۵میلیارد از این اعتبار مربوط گازرسانی به پنج روستای یحیی آباد نوبهار کلاته نوبهار حسین اباد و شامکان خواهد بود.

 

آهنچیان در ادامه با اشاره به اینکه کل پروزه بر اساس برنامه ریزی ها ۴۲۰روز به طول خواهد انجامید عنوان کرد: ۳۱هزار و ۳۹۸متر لوله گذاری فولادیو ۱۱۸هزار متر لوله پلی اتیلن گاز به منزل مشترکین روستایی خواهد رسید.

 

رئیس شرکت گاز سبزوار همچنین د رادامه به بهرهمندی ۲۸۰۰مشترک روستایی از نعمت گاز با تکمیل این پروژه خبر داد.

 

گفتنی صبح امروز نیز چندین پروزه عمرانی شامل ۷پروژه شهرداری از جمله سوله زائر، مسیر پیاده راه طراوت ، باسکول ۶۰ تنی کمپوست،حصار کشی محل دفن زباله، ایستگاه پارک سوار برون شهری با مشارکت بخش خصوصی، میدان خلیج فارس و بهسازی ورودی محور قوچان در مجموع با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد و ۳پروژه صتعتی مانند اسقاط خودرو و ساخت اسکلتهای فولادی افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

حسین شاد معاون فنی عمرانی فرمانداری سبزوار در افتتاح این پروژه ها بیان داشت:بهره برداری از این سه طرح صنعتی شامل اسقاط خودرو سبزوار با ظرفیت سالانه ۲ هزار و ۵۰۰ خودرو ،تولید اسکلت فولادی و تولیدی چوب زمینه برای ۷۰ نفر در شهرستان  ایجاد شغل خواهد کرد.

 

انتهای پیام/