همزمان با چهارمین روز از هفته دولت صد طرح مخابراتی با اعتبار 157 میلیارد و 569 میلیون ریال در سبزوار به بهره برداری رسید.

به گزارش بصیر سبزوار،ظهر امروز و در چهارمین روز از هفته دولت صد طرح مخابرات از طریق ویدئو کنفرانس و ارتباط مستقیم با مرکز استان افتتاح شد.

در این مراسم کاظم نیکو منش مدیر مخابرات سبزوار با بیان اینکه ارتقا سطح مخابراتی و ارتباطی یکی از مهم ترین اهداف این شرکت است بیان کرد: طرح هایی نظیر توسعه سوئیچ تلفن ثابت، توسعه(ADSL)، توسعه فیبر،bts3, 4G امروز به بهره برداری می رسد که برای آنها مبلغی معادل میلیارد و ۱۸۸میلیون ریال هزینه شده است.

در این مراسم که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد جمعی از مسئولین شهرستان های خوشاب و جوین نیز حضور داشته و ۱۵طرح مخابراتی با هرینه ۴۷میلیارد و ۳۸۱میلیون ریال افتتاح و در دسترس شهروندان قرار گرفت.

گفتنی است ظهر امروز با حضور مدیران اداری شهرستان کلنگ پروزه جمع اوری فاضلاب فاز دوم توحید شهر با اعتباری بالغ بر ۱۸میلیارد ریال به زمین زده شد.

ریاضی در این مراسم با بیان اینکه این طرح با لوله گذاری ۸ کیلومتر و ۲۶۰متر اقدام به جمع آوری فاضلاب فاز دوم توحیدش شهر ومسکن مهر می شود بیان کرد: با راه اندازی این مجموعه بار موجود در خط انتقال اول شهر کاسته خواهد شد.

انتهای پیام/