امام جمعه سبزوار گفت: خدمت به محرومین مهم ترین ویژگی شهید رجایی بود.

امام جمعه سبزوار گفت: خدمت به محرومین مهم ترین ویژگی شهید رجایی بود.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با گرامی داشت یاد شهدای دولت وبیان ویژگی های ان ها اظهار داشت:مهم ترین ویژگی شهید رجایی خدمت به محرومین و توجه ویژه به گسترش عدالت بود.

وی در ادامه با بیان اینکه ساده زیستی یکی از اصولی است که مسئولان دولت باید به آن توجه ویژه داشته باشند تصریح کرد: ساده زبستی مسئولان سبب اعتماد بیشتر جامعه به آنها خواهد شد و شهید رجایی با تکیه بر این اصل توانست به موفقیت برسد.

حجت الاسلام مقیسه با اشاره به برخی سطحی نگری ها در خصوص آزادی زنان در جامعه تاکید کرد: این افراد با بیان موضوعاتی واهی سبب رواج آسیب های اجتماعی در میان جامعه می شوند.

وی همچنین به سالروز شهادت حجاج در حادثه منا اشاره کرد وافزود: رژیم آل سعود هیچ گاه دستورات اسلام را رعایت نکرده و حرمت حرمین شریفین را نگه نداشته است.

مقیسه در ادامه با اشاره به رای اعتماد مجلس به وزرای دولت دوازدهم بیان داشت: مدیران و وزیران با در دستور کار قرار دادن توصیه های رهبری در اداره کارهای کشور سعی در رسیدگی به محرومان داشته باشند.

 

امام جمعه سبزوار همچنین با اشاره به رسیدگی به موضوعات اقتصادی ادامه داد : مدیران با اقدامات جهادی سعی در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

 

انتهای پیام/