استاد حوزه علمیه با اشاره به واکنش برخی دولتمردان امریکا بر شعارمرگ بر امریکا گفت: شعار مرگ بر امریکا علیه سیاست های خصمانه امریکا ست و حذف نمی شود.

به گزارش بصیر سبزوار، آیت الله علی رحمانی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در مسجد جامع سبزوار افزود: آمریکا  از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی لحظه ای دست از دسیسه و توطئه علیه انقلاب اسلامی برنداشته است و مدام علیه ملت ایران برنامه ریزی دارد.

وی اظهار کرد: تا زمانی که امریکا از سیاست های خصمانه خود علیه انقلاب اسلامی و اسلام دست برندارند شعار مرگ بر امریکا برقرار است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه پیشرفت کشور در گروه وحدت بین تمام مسئولین است تصریح کرد: مدیران اجرایی کشور به مبانی و اصول انقلاب پایبند باشند و در عمل به منافع حزبی و گروهی توجه نکنند.
وی با اشاره به اینکه درحال حضر مهم ترین مطالبه مردم بهبود اوضاع اقتصادی خود است تاکید کرد : مدیران باید با حفظ روحیه انقلابی گری و جهادی همت خود  را بر رفع مشکلات اقتصادی معیشتی مردم صرف کنند.
استاد حوزه علمیه قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی افزود: شهدای مدافع حرم جان خود را  در راه خدا  و برای حقانیت  دین اسلام و مذهب شیعه نثار کردند .
حجت الاسلام رحمانی با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر سلاح محکمی برابر شبیخون فرهنگی دشمن است.
آئین گرامیداشت شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم با حضور روحانیون، نیروهای نظامی وانتظامی، مسئولان خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع سبزوار برگزار شد.