فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت:ماموران حادثه افسریه با قرار وثیقه آزاد شده و مبلغ دیه نیز تامین شده است.

به گزارش بصیر سبزوار،سید محمد هاشمی در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص سرنوشت ۶ مامور نیروی انتظامی که سال گذشته حادثه افسریه تهران بیان داشت: در حال حاضر ماموران با قرار وثیقه آزاد شده اند و مبلغ مورد نیاز برای دیه نیز تامین شده و در اختیار نیروی انتظامی قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه تامین امنیت تاوان دارد تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی برای برقراری امنیت تاوان ان را نیز پرداخت خواهند کرد.

 

وی در ادامه بابیان اینکه میزان کشفیات مواد مخدر در شهرستان سبزوار نسبت به سنوات گذشته افزایش چشم گیری داشته است اظهارداشت: افزایش تجهیزات کنترلی در نیروی انتظامی سبب شده است تا کشفیات در این حوزه رشد چشم گیری داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه بیش از ۳۲۰کیلومتر راه ارتباطی به شهرستان سبزوار می رسد بیان داشت: موقعیت جغرافیایی و قرار گیری سبزوار در شاهراه اصلی سبب شده است تا قاچاقچیان مواد مخدر به سبزوار به عنوان باراندازی برای مطامع خود بنگرند.

 

هاشمی با اشاره به حضور ۳۰نفر نیروی خانم در نیروی انتظامی سبزوار با تاکید برنقش موثر این افراد عنوان کرد: بسیاری از عملیات های نیروی انتظامی نیازمند حضور ماموران خانم است که حضور این همکاران سبب شده است تا عملیات ها با سرعت بالایی انجام شود.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار در ادامه به تعامل بالای این ستاد با اصحاب رسانه پرداخت و افزود: این همکاری سبب می شود تااخبار امید بخش حوزه امنیت به آگاهی مردم برسد و خدمات نیروی انتظامی از چشم مردم دورنماند.

 

انتهای پیام/