فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان داورزن گفت: مشکلات اقتصادی امروز نتیجه عدم توجه کافی به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور است.

 

مهدی طزری در حاشیه بازدید از طرح اردوی جهادی بسیجیان این شهرستان درگفت وگوباخبرنگار ما با بیان اینکه بسجیان در قالب طرح اردوی جهادی خدماتی را به مردم مناطق محروم ارائه می نمایند افزود : این تیم که بنام شهید مدافع حرم محسن حججی عملیاتی شده است متشکل ازتعدادی ازدانش آموزان بسیجی،روحانیون وهمچنین تیم پزشکی،پرستاری در روستاهای محروم می باشد که باکمک شبکه درمان بسترداورزن به ارائه خدمات می پردازند.
مسئول تیم جهادی بسیج دانش آموزی داورزن هم با بیان اینکه این اردوجهادی به مدت ۱۰روز و در روستاهاومناطق این شهرستان برگزارمیشودتصریح کرد:در این مدت جهادگران به مرمت وزیبایی مدارس، طرح های آموزشی وکارگاهی هنرهای زودبازده اقتصادی میپردازند.
لیلا داورزنی سبک زندگی اسلامی مشاوره خانواده،استقرار روحانی جهت برپایی نماز جماعت درمسجد روستا ,برگزاری دعا و مراسمات مذهبی , ایستگاه مشاوره مذهبی احکام مهد قرآن ,برپایی کلاس های روخوانی و روان خوانی قرآن ونیز اعزام تیم های پزشکی از جمله مامایی را از دیگر خدمات این تیم اردویی جهادی عنوان کرد.
این اردو به مدت۱۰روز در روستاها و مناطق محروم شهرستان داورزن برگزار شدکه با استقبال گسترده و پرشور مردم مواجه گردید.