نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تفرقه بین نخبه سیاسی و فکری سبزوار عامل عقب ماندگی شهرستان شده است.

به گزارش بصیر سبزوار،حسین مقصودی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آنچه از اتفاقات چندین سال اخیر برمی آید اختلافات و تفرقه هایی است که بین نخبگان سیاسی و فکری وجود داشته اظهارداشت: متاسفانه زد و بندهای سیاسی پرونده سازی و برخی دروغ گویی ها باعث شده است تا سبزوار نتواند از ظرفیت های موجود برای پیشرفت استفاده کند.

 

 

وی با اشاره به اینکه این شرایط در شهرستان هایی که دارای نماینده از دو جناح مخالف هم در مجلس هستند وجود نداشته و افراد در مورد مسائل شهرستانی با اتحاد در کنار یکدیگر حضور پیدا می کنند تصریح کرد: بنده پیشنهاد ارسال نامه ها با چند امضا ی نمایندگان امام جمعه و فرماندار را مطرح کردم که متاسفانه این اقدام منتج به نتیجه مثبت نشد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اگر قرار بر انجام اصلاحات است باید این اصلاحات بر مبنای اصولگرایی و اصول ابتدای انقلاب صورت گیرد تاکید کرد: بنده هیچ گاه اصلاحاتی را که منجر به بازی گرفتن ارزش ها و سخره گرفتن جوانان شود را نخواهم پذیرفت.

 

مقصودی با اشاره به آنچه امروز در جهان در حال اتفاق افتادن است عنوان کرد: امروز نگاه دشمنان منفی تر از همیشه به کشور ما است و می خواهند با تحریم و فشار کشور را در تنگنا قرار دهند تا بتوانند به خواسته های خود دست پیدا کنند.

 

وی در ادامه به روند افزایش کشفیات تیم های تروریستی توسط نیروهای امنیتی اشاره کرد و افزود: یکی از شرط های آمریکاو هم پیمانانش برای حمایت از داعش ایجاد عملیات درایران است .

 

مقصودی با بیان اینکه برخی شبهاتی که در خصوص حج ایجاد شده است تاکید کرد: امروزه آمریکا به دنبال تغییر شعار مرگ بر آمریکا در ایران به سمت مرگ برعربستان است تا و بیش از گذشته بر جنگ بین مسلمانان دامن بزند.

 

انتهای پیام/