فرمانده سپاه ناحیه سبزوار از همکاری کمیته امداد و سپاه ناحیه سبزوار برای بهسازی و مرمت خانه نیازمند در طرح های جهادی خبرداد.

به گزارش بصیر سبزوار، امین اله مظلوم در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه مرمت و بهسازی خانه نیازمند یکی از اقداماتی است که به همت بسیجیان و در طرح اردوهای جهادی انجام می شود اظهارداشت : در تفاهم نامه ای با کمیته امداد سبزوار نیروی انسانی برای مرمت منازل نیازمند پس از شناسایی از طریق اردوهای جهادی بسیجیان تامین می شود.

 

 

وی با اشاره به انجام طرح های بازسازی و مرمت سپاه از ابتدا سال تا کنون تصریح کرد: از ابتدای سال تا کنون ۶واحد مسکونی متعلق به محرومین با استفاده از توان نیروهای بسیجی مرمت شده و یا به طور کامل ساخته شده است.

 

مظلوم د رادامه به شرکت بیش از ۱۸۰۰نفر روز در اردوهای جهادی خودسازی و کمک به هم نوع اشاره کردو افزود: هیچ سقف و محدودیتی برای اجرا این طرح ها وجود نداشته و پس از شناسایی تیم های جهادی به منطقه اعزام می شوند.

 

وی با بیان اینکه این اردوها به صورت سه روزه و هفته ای در مناطق محروم ساماندهی می شود تصریح کرد: حضور بسیجیان جهادگر تنها مختص به ساخت و مرمت بناها در این مناطق نشده  به گونه ای که در برخی از روستاهای کم برخوردار انجام اقدامات فرهنگی و کلاس های مشاوره و آموزشی برای کودکان و بزرگسالان برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اثرات بسیار سازنده و مثبت شرکت در این اردوها تاکید کرد: اولین اثر شرکت در اردوهای جهادی و کمک بدون چشم داشت به هم نوع سبب می شود تا معنویت در جامعه افزایش پیدا کرده و راهی برای ترویج خیر در بین انسانها شود.

 

انتهای پیام/