فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار گفت: آمریکا در پی این است که با بهانه بازدید از مراکز نظامی ایران راه را برای خروج از برجام برای خود مهیا کند.

به گزارش بصیر سبزوار، امین اله مظلوم در محفل انس و مودت کانون بازنشستگان سپاه با بیان اینکه آمریکا با علم به این موضوع که ایران هیچ گاه اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را به امریکا وهیچ کشور دیگر نخواهد داد اظهارداشت: آمریکا برای خروح از برجام به دنبال بهانه ای است و امروز بازدید از مراکز نظامی را در دستور کار قرار داده است.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه از اصول خود لحظه ای هم عقب نخواهد نشست تاکید کرد: امریکا این آرزو را به گور برده و باردیگر نقشه دشمنان به یأس تبدیل خواهد شد.

 

مظلوم درجمع بازنشستگان سپاه با اشاره به نقش پاسداران در دوران جنگ تحمیلی و رشادت های انها تصریح کرد: دوران سراسر افتخار و عظمت انقلاب در دوران هشت سال دفاع مقدس رقم خورد و امروز بیش از هرزمان دیگر نیازمند تقویت روحیه ایثار و فداکاری در جامعه هستیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه سپاه در زمان جنگ تحمیلی از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی دفاع کرد تاکید کرد: امروز این وظیفه به دفاع از مرزهای جهان اسلام تبدیل شده و سپاه با پرچمداری پشتیبانی از ولایت و پیشتازی در عرصه های مختلف خاری در چشمان دشمنان شده است.

 

مظلوم به ایجاد جنگ های روانی از سوی دشمنان علیه سپاه اشاره کرد و افزود: این حملات به علت شکست های همه جانبه دشمنان در عرصه های مختلف است و می خواهند به بهانه های مختلف اقدام به تضعیف این نهاد انقلاب کنند.

 

وی با بین اینکه دشمن به بهانه های مختلف سعی در افزایش فشار و تحریم علیه سپاه دارد عنوان کرد: سپاه پاسداران قدرت خود را درزمان تحریم به دست اورده و هیچ گاه برای پیشرفت نگاهش به بیرون از مرزهای کشور نبوده است.

 

انتهای پیام/