سبزوار-فرماندار سبزوار گفت:نظارت رسانه ها بر عملکرد دستگاهها و نقد های منصفانه باعث رشد و تعالی کشور در عرصه های مختلف خواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار، احمد برادران شامگاه سه شنبه در مراسم روز خبرنگار در سبزواربا اشاره به نقش خبرنگاران در حوزه های مختلف و نقدها منصفانه از دستگاههای گوناگون اظهارداشت: خبرنگاران با انعکاس صحیح به موقع و دقیق اتفاقات و عملکرد دستگاهها سبب دلگرمی مردم و همچنین با بیان کمبودها و نارسایی ها باعث دقت بیشتر مسئولین خواهند شد.

 

وی با اشاره به اینکه امروز مهمترین نقشه دشمن استفاده از اصل نا امید کردن نسبت به نظام و رواج بی اعتمادی مردم نسبت به مسئولین است تاکید کرد: رسانه ها می توانند با نشان دادن نقاط قوت عملکرد مسئولین نظام و پیشرفت های کشور در حوزه های مختلف این نقشه را بی اثر کرده و در راستای اتحاد ملت بکوشند.

فرماندار سبزوار به برخی سیاه نمایی ها علیه خدمات نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: سیاه نمایی علیه نظام نیز دیگر نقشه استکبار است تا با ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی به دیگر اهداف خود دست پیدا کند.

برادران در ادامه با بیان اینکه در طول چهاردهه گذشته از انقلاب اسلامی برخی اشتباهات نیز در دولت های مختلف انجام شده است تصریح کرد: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نخواهد بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سبزوار هم در این مراسم با اشاره به نقش رسانه ها در جامعه بیان کرد: خبرنگاران به عنوان واسط بین مسئولین و خبرنگاران نقش مهمی در پیشرفت اهداف تعیین شده برای کشور دارند.

مهدی مقصودی با اشاره به اینکه  سبزوار از جایگاه مناسبی در حوزه  رسانه برخوردار است تاکید کرد: فعالیت  رسانه ها در حوزه های مختلف در شهرستان از جمله حوزه خانواده و احراب سیاسی نشان از این جایگاه است .

 

وی در ادامه به برخی مشکلات اصحاب رسانه اشاره کرد و افزود: از مسئولان انتظار می رود نسبت به حل مشکل بیمه، معیشت و مسکن خبرنگاران توجه جدی داشته باشند.

 

رضا قدیریان از خبرنگاران با سابقه شهرستان نیز در این مراسم با تشکر از برگزاری مراسم با بیان اینکه روز خبرنگار فرصت مناسبی برای تجلیل از خبرنگاران است تاکید کرد: متاسفانه برخی مسئولین شهرستانی شکایاتی را در محاکم علیه خبرنگاران دارند که عدم پیگیری این شکایت و اعلام رضایت می تواند بهترین هدیه و تجلیل از خدمات چندین ساله خبرنگاران در راستای پیشرفت شهرستان باشد.

 

این پیشنهاد مورد استقبال  فرماندارشهرستان قرار گرفت و وی قول پیگیری ومساعدت دراین خصوص را داد.

 

انتهای پیام/