امام جمعه موقت سبزوار گفت: حفظ صلابت جمهوری اسلامی درجهان اولویت دولت در مناسبات بین الملی باشد.

امام جمعه موقت سبزوار گفت: حفظ صلابت جمهوری اسلامی درجهان اولویت دولت در مناسبات بین الملی باشد.
به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به تنفیذ حکم رئیس جمهور توسط رهبر انقلاب ورهنمودهای ایشان اظهار داشت: حفظ اقتدار وصلابت جمهوری اسلامی ایران باید در صدر اولویت ها دولت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تعامل با دنیا مورد پسند ونظر همگان است ادامه داد :نباید این تعامل وبرقرای ارتباط باعث شود تا راه نفوذ به کشور باز شود.

سلیمانی همچنین با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص امانت بودن  مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد: حفظ این  امانت در خدمت به جامعه اسلامی است ومسئولان با خدمت به مردم در حفظ این امانت بکوشند.

وی با تبریک سالروز ولادت امام رضا(ع) بیان کرد:  امام رضا امام مهربانی وعفو بوده وباید این صفات در زندگی ما رواج پیدا کند.

خطیب جمعه سبزوار با بیان اینکه عفو از صفات خداوند نیز می باشد تصریح کرد : نعمت بزرگ بخشش سبب می سود تا در روز قیامت نیز این صفت به کمک این افراد آمده وبدون سوال وجواب وارد بهشت شوند.

سلیمانی در ادامه به در پیش بودن روز خبرنگار اشاره کرد وافزود: خبرنگاران چشم بینا وگوش شنوای مردم جامعه هستند وباید این وظبفه را به خوبی انجام دهند.