کانون تخصصی رسانه غرب خراسان رضوی با حضور مسئولینی از سپاه امام رضا(ع) و مسئولین ادارت سبزوار طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش بصیر سبزوار، رئیس کانون تخصصی بسیج رسانه سپاه امام رضا(ع) دراین مراسم با بیان اینکه رسانه طفلی است که در طول حیات پربرکت انقلاب اسلامی مورد غفلت قرار گرفتته است اظهارداشت: رساندن رسانه ها به جایگاه اصلی و هم تراز با انقلاب مستلزم عزم و عمل جهادی و بسیجی است.

 

عباس محمدیان با اشاره به اینکه در حال حاضر رسانه و خانواده با هم پیونده خورده اند تاکید کرد: تاثیر پذیری افراد خانواده از رسانه ها به گونه ای است که نادیده گرفتن این رکن در خانواده ظلم بزرگی در راستای تربیت افراد به شیوه و سبک اسلامی ایرانی است.

 

وی با اشاره به اهداف سازمان بسیج رسانه تاکید کرد:کادر سازی و تشکیل نیروهای مجرب و تراز انقلاب از اصلی ترین ماموریتهای سازمان بسیج رسانه خواهد بود.

 

محمدیان درادامه با بیان اینکه مطالبه گری در راستای خدمت به مردم و انقلاب وظیفه ای است که باید توسط اصحاب رسانه به صورت جدی پیگیری شود تصریح کرد: قدرت رسانه باید به باور مدیریتی در بین مدیران تبدیل شود.

 

مدیر کانون بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به فعالیت بسیج درهمه رده ها عنوان کرد: بسیج رسانه با نگاه به گفتمان انقلاب اسلامی،امام خمینی و با عمل به دستورات امام خامنه ای باید خانه امنی برای فعالان رسانه باشد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در این مراسم با اشاره به اهمیت موضوع رسانه در حال حاضر، تاکید کرد: دشمن در صدد تضعیف باورهای اسلامی و هویت فرهنگی جامعه ما بودهو رسانه نقش مهم در تبیین این ارزش ها با روش های گوناگون دارد.

 

امین اله مظلوم با بیان اینکه وظیفه اصلی رسانه ها در بخش های مختلف مقابله با تهاجم فرهنگی است که دشمن به راه انداخته عنوان کرد: امروزه کشور درگیر جنگ نرمی است که فعالان رسانه سربازان این عرصه هستند.

 

وی با اشاره به شبه پراکنی یکی از راههایی است که دشمنان با استفاده از آن سعی در تغییر باورها و ارزش های اسلامی دارند تاکید کرد : رسانه ها کشف حقیقت و بیان خدمات انقلاب اسلامی ضمن روشنگری نسل جوان پاسخ شبهات دشمن را بدهند.

در این مراسم محمد مهرنیا  به عنوان مدیر کانون تخصصی بسیج رسانه غرب خراسان معرفی شد.

انتهای پیام/