رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت: اصلی ترین وظیفه ما در موسسه ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و تبیین شاخصه های آن در جامعه است.

 

حجت االاسلام محمد مهدی ماندگاری در گفت و گو با بصیر سبزوار با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه موسسه روایت سیره شهدا ترویج فرهنگ شهادت در بین افراد جامعه با و تبیین شاحصه های اصلی شهدا است اظهارداشت: این هدف نیازمند ابراز و امکاناتی و نیروی انسانی است که موسسه این اقدام را براساس توانمندی ها خود به انجام می رساند.

 

وی با اشاره به تربیت نیروهای موثر و مفید در عرصه های تبلیغی در این حوژه بیان داشت: خوشبختانه این رشته ها هم اکنون در دانشگاه و حوزه ها در حال تدریس بوده و تا کنون طلبه های با بنیه علمی بالا در موسسه حضورپیدا کرده و به تبلیغ و تبیین پرداخته اند.

 

ماندگاری د رادامه با اشاره به آموزش نیروهای متخصص و تربیت انها در تاکید کرد: براین اساس نیروهای طی اموزش های بلند مدت میان مدت و کوتاه مدت اماده شده و به نقاط مختلف و اردوهای راهیان نور اعزام شده اند.

 

رئیس موسسه سیره شهدا با بیان اینکه بیش از ۵۰۰نفر روز از راویان و آموزش دیدگان این موسسه در اردوهای راهیان نور شرکت کرده اند تاکید کرد: درتلاش هستیم تا این رقم هرساله افزایش پیدا کرده و این ظرفیت روز به روز رشد صعودی خود را حفظ کند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه موسسه سیره شهدا توجه ویژه به اقشار و گروههای سنی مختلف در جامعه دارد ادامه داد: محصولات این موسسه در قالب های کتاب پویا نمایی فیلم با محتوای متفاوت و مفید برای افراد مختلف تولید می شود.

 

ماندگاری همچنین به توجه شهدای مدافع حرم نیز اشاره کردو افزود: کارهایی در خصوص شهدای مدافع حرم نیز آغاز شده که امیدواریم در آینده محصولاتی با این موضوع نیز به بازار عرضه شود.

 

انتهای پیام/