مسئول کانون بازنشتگان خراسان رضوی گفت: نبود امکانات مالی مانع بزرگی برای ارائه خدمات مناسب به بازنشتگان است.

به گزارش بصیر سبزوار،قربانعلی رمضانی ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان این اداره در سبزوار با بیان اینکه در شهرستان های بالای ۵۰هزار نفر ایجاد خواهد شد تصریح کرد: در حال حاضر ۱۹شهرستان در استان خراسان وجود دارد که کانون بازنشتگان در آنها مشغول ارائه خدمات است.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نبود امکانات مالی یکی از بزرگترین موانع برسرراه ارائه خدمات مطلوب و در شأن بازنشستگان با هدف حفظ کرامت آنها است ادامه داد: پس از پرداخت چندین سال حق بیمه اکنون اعضا انتظار دریافت خدمات مناسبی دارند.

 

مسئول کانون بازنشتگان خراسان رضوی یکی از مهم ترین موارد برای اعضا کانون بازنشستگان را رسیدگی به موارد درمانی دانست.

 

رمضانی با بیان اینکه در حال حاضر۴۸۵هزار خانوار خراسانی عضو خانواده بزرگ بازنشستگان تامین اجتماعی در استان خراسان هستند تاکید کرد: پیگیری مشکلات درمانی و معیشتی بازنشستگان تامین اجتماعی وظیفه کانون است که باید به بهترین شکل انجام گیرد.

مسئول کانون بازنشتگان خراسان رضوی میزان پرداختی کانون  در خصوص سرانه درمانی افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی را ۷۵درصد مبلغ اعلام کرد و افزود: اعضا کانون بازنشستگان به دلیل عدم توانایی درامد زایی و فعالیت ها در مشاغل نیازمند حمایت بیشتر کانون هستند

 

در این مراسم ساختمان جدید کانون بازنشستگان با مساحت ۱۳۰متر مربع و اعتباریک میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال برای خدمات رسانی به ۹هزار و ۷۰۰بازنشته سبزواری به افتتاح رسید.

 

انتهای پیام/