امام جمعه سبزوار گفت: تغییرات شبانه در برخی پست های مدیریتی شهر در شأن شهری مانند سبزوار نیست.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه شب گذشته در جلسه شواری اداری شهرستان با گلایه از برخی تغییرات شبانه در پست های مدیریتی شهرستان اظهارداشت: متاسفانه این تغییرات یک شبه  ان هم در مدیریت یک دانشگاه باعث بروز دلخوری هایی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه سبزوار به عنوان یک شهر دانشگاهی دارای اساتید برجسته و هیئت علمی در سطح بالا است عنوان کرد: این مسئله که رئیس یک دانشگاه در سبزوار از یک شهر کوچک دیگر انتخاب شود برای وجهه این شهر مناسب نیست.

 

وی همچنین در ادامه به لزوم و چگونگی پاسخ دادن مسئولان به عربده کشی های دشمنان اشاره کرد و افزود: توقع داریم از مسئولین که در برابر این عربده کشی ها با قدرت ایستاده و از مکتب امام علی وشاگردانش پیروی کنند.

 

مقیسه با اشاره به نامه امام علی به مالک در خصوص لزوم مهربان بودن با مردم تاکید کرد: این مردم هستند که باعث رسیدن مسئولانم به این جایگاه شده اند و مسئولین نیز نباید به واسطه قدرت که به دست اورده اندر در دریدن جان انها طمع کنند.

 

امام جمعه سبزوار در این جلسه با بیان اینکه  از مسئولین می خواهم که در خصوص کوی گلستان تصمیم جدی اتخاذ کرده و چاره ای بیاندیشند: تصریح کرد: وضعیت موجود کوی گلستان ان هم در قلب شهر زیبنده شهرستان نیست.

 

وی با تاکید بر لزوم همدلی مسئولین شهری برای جذب سرمایه گذاران تاکید کرد: کم کردن پیچ و خم های اداری را با درست کردن جایگاهی در شهرستان و تجمیع نمایندگان ادارات مرتبط می توان کاهش داد و با این کار در سرمایه گذاران علاقه مندی حضور در سبزوار  ایجاد کرد.

 

مقیسه با اشاره به اینکه ریشه بسیاری از مشکلات در بیکاری است عنوان کرد: در طول هفته مراجعات بسیاری به دفتر برای درخواست کار می شود.

 

انتهای پیام/