دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه اجرای سند 2030 مشکلات متعددی در زمینه فرهنگ برای کشور ایجاد می کرد ، یادآورشد: این سند متاسفانه بدون توجه به ارزش های انقلاب اسلامی در مرحله اجرا گرفته بود که با هوشیاری نیروهای انقلابی اجرای این سند تعلیق شد.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) که به حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم در مهدیه عطارهای سبزوار برگزار شد، اظهار کرد: از نیروهای باتجربه و مسن باید درزمینهٔ های مشورت و هم‌فکری با دستگاه‌های اجرایی استفاده شود.

وی با بیان اینکه فعالیت در وزارتخانه‌ها نیازمند افراد پرتلاش است و رئیس‌جمهور منتخب چندی پیش قول داده که افراد جوان و پرتلاش را برای کابینه دولت جدید استفاده کند، افزود: مهم‌ترین ویژگی اعضای کابینه جدید دولت دوازدهم انقلابی گری است که افراد دارای این ویژگی می توانند برای خدمت به مردم تلاش کنند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی ادامه داد: هم اکنون مشکلات اقتصادی در کشور به مرز بحران رسیده است و حل مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان باید به عنوان اولویت اصلی مورد توجه دولت قرار گیرد.
آقاتهرانی بیان کرد: بی توجهی نسبت به مشکلات قشر جونان جامعه گسترش فساد را به دنبال دارد.

وی با اشاره به لزوم توجه رئیس جمهور نسبت به انتخاب افراد فرا جناحی در کابینه دولت دوازدهم، گفت: کابینه جدید دولت آینده با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و مطالبات مردمی می‌توانند مشکلات کشور را درک کنند بناراین با اقدام جهادی مشکلات جامعه رفع می شود.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچنین به قرارداد وزارت نفت با شرکت فرانسوی توتال اشاره کرد و افزود: قرارگاه خاتم‌الانبیاء توان انجام فعالیت زیرساختی عظیم در کشور دارد و باید دولت برای افزایش اشتغال و بهره مندی از توان داخلی به قرارگاه خاتم الانبیاء توجه کند.

آقا تهرانی با بیان اینکه اجرای سند ۲۰۳۰ مکشلات متعددی در زمینه فرهنگ برای کشور ایجاد می کرد ، یادآورشد: این سند متاسفانه بدون توجه به ارزش های انقلابی اسلامی در مرحله اجرا گرفت و با هوشیاری نیروهای انقلابی اجرای این سند تعلیق شده است.

انتهای پیام/