نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: دست غارتگران بیت المال که به واسطه نزدیکی و قرابت با مسئولین غارتگری میکنند باید از جیب مردم قطع شود.

به گزارش بصیر سبزوار، قاسم جعفری در مراسم یادواره ۱۷ شهید روحانی در خوشاب با اشاره به احکام دینی و احادیث در رابطه با محاکمه مجرمان، گفت: متاسفانه عده ای بواسطه رابطه های نزدیک با مسئولان، به راحتی از جیب مردم غارت کرده و از میز محاکمه فرار میکنند.

نماینده اسبق مردم سبزوار با بیان اینکه چنین افراد را چپی یا راستی نمیتواند خواند،  ادامه داد: اینگونه افزاد، خائن در حق مردم هستند و قوه قضائیه با همکاری قوه مجریه  باید اینگونه مجرم ها را محاکمه و به سزای اعمالشان برساند.

جعفری در ادامه این مراسم اظهار داشت: آنچه باعث حفظ کشور و حفظ امنیت مردم کشور شده، وجود ولایت فقیه میباشد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در کشور گفت: بنا به فرموده امام راحل (ره) راه حل اغلب این مشکلات، حرکت در مسیر ولایت فقیه است.

در انتهای این مراسم، جعفری ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام صادق(ع) و با بیان اینکه امام صادق(ع) با اندیشه و تفکر و با استفاده از زمینه مناسبی که امام باقر(ع) فراهم آوزده بودند، هسته اولیه علم و تدریس را تشکیل دادند، گفت: امام صادق علیه السلام با تاسیس دانشگاه،  به شاگردان خویش نحوه برداشت صحیح از آیات قران، احادیث و روایات و طرز تفکر صحیح شیعه را آموزش دادند.

 

انتهای پیام/