فرمانده سپاه ناحیه سبزوار: دشمن با هدف از بین بردن ارزش های اسلامی اقدام به ترویج بدحجابی می کند.

به گزارش بصیر سبزوار،امین اله مظلوم در همایش بزرگ عفاف وحجاب با اشاره به اقدامات دشمن در زمینه ترویج فرهنگ بی حجابی در کشورمان اظهارداشت: استکبار جهانی با این آگاهی که جنگ نظامی در کشورهای مسلمان نتیجه معکوس آنها را در پی خواهد داشت با استفاده از حرکت ها نرم فرهنگی پا به عرصه مبارزه گذاشته اند.

 

وی با بیان اینکه اندیشمندان ومشاوران حاکمان غربی در نتایج تحقیقات خود اعلام کرده اند برای دست یابی به اهداف خود نمی توان از طریق حمله نظامی به موفقیت برسند تصریح کرد: از بین بردن نهاد خانواده و ستون اصلی آن که همان مادر است هدف اصلی دشمنان شده است.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به اینکه استکبار با از بین بردن حجاب قصد تضعیف خانواده اسلامی را دارد تاکید کرد: با ازبین رفتن این نهاد مقدس در جامعه روزبه روز شاهد افزایش طلاق وفرزندان طلاق و همچنین بالارفتن آسیب های ناشی از آن در جامعه خواهیم بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه برخلاف تصور ابلهانه برخی حجاب برای زن محدودیت نیست و موجب مصونیت وی در اجتماع است عنوان کرد: شیرزنان ما در زمان جنگ تحمیلی نمونه ای بارز برای زنان محجبه ای هستند که با حفظ حجاب سنگین تریم مسئولیت های اجتماعی را بردوش گرفته و با موفقیت انجام دادند.

 

وی ادامه داد: این جرکت تاکیدی به دشمنان قسم خورده و خودی های فریب خورده است ه زنان ما پای حجاب و عفاف خود ایستاده اند.

 

انتهای پیام/