مسئول کاروان زائرین پیاده پایگاه مقاومت شهید شجیعی سبزوار از اعزام این کاروان برای بیست و چهارمین بار به حرم امام رئوف علیه سلام در پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، علیرضا قوی با اشاره حرکت این کاروان در پایان هفته جاری از سبزوار به سمت آستان مقدس رضوی اظهارداشت: این کاروان به عنوان قدیمی ترین کاروان پیاده در کشور با عنوان در مسیر بندگی امسال برای بیست و چهارمین بار به صورت پیاپی اعزام خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه حرکت این کاروان از روز ۲۲تیرماه از محل آستان مقدس شهیدان سبزوار آغاز خواهد شد تصریح کرد: پس از طی ۶روز مسیر به صورت پیاده همزمان با سالروز شهادت امام صادق علیه سلام وارد حرم رضوی خواهند شد.

 

قوی در ادامه با اشاره به حضور مرحوم حجت الاسلام ابوترابی سید آزادگان کشور در سالهای گذشته در این کاروان ادامه داد: این سید بزرگوار  از افراد بسیار موثد در فرهنگ سازی کاروان های پیاده در سطح کشور داشت وبا عنایت ویژه ای که به حرکت مستمر این کاروان در سال های گذشته داشت چندین بار در این مسیر و در جمع زائرین این کاروان حضور پیدا کرد.

 

مسئول کاروان زائرین پیاده در مسیر بندگی با بیان اینکه ابتدای حرکت کاروان با هدف گرامی داشت اربعین شهدای انفجار حادثه تروریستی در حرم مطهر امام رضا علیه سلام صورت گرفت تاکید کرد: خوشبختانه  این سفر که با تعداد اندکی از بسیجیان آغاز شد تا کنون توانسته خیل عظیمی از عاشقان این امام رئوف را به خود جذب کرده و هرساله جمعیتی چند صد نفره در قالب کاروان در مسیر بندگی پای در این مسیر  بگذارند.

 

وی در پایان تاکید کرد: مراسم بدرقه زائرین پیاده در رور پنج شنبه ۲۲تیرماه از منار مزار مطهر شهدای سبزوار در ساعت ۱۵برگزار می شود.

 

انتهای پیام/