معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه وزارت راه و شهرسازی گفت: با اعتبار تخصیص یافته به راه اهن سبزوار این پروژه در سال اینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش بصیر سبزوار،محمد ذاکری ظهر امروز در بازدید از پروژه راه آهن سبزوار در جمع خبرنگاران بابیان اینکه در سال جاری ۲۲۰میلیارد ریال اعتبار برای اجرای عملیات زیرسازی تخصیص یافته اظهارداشت: با این رقم زیرسازی این پروژه به اتمام رسیده و نیاز به اعتبار دیگری ندارد.

 

وی با بیان اینکه در سال ۹۴ اولویت بندی ها برای اتمام طرح های نیمه تمام وزارت خانه انجام شده است بر ضرورت اتصال دومین شهر استان خراسان رضوی به خط راه آهن تاکید کرد و افزود: با اعتبارات تخصیص یافته افتتاح این پروژه در سال اینده محتل خواهد بود.

 

ذاکری با اشاره به به تاکید وزارت خانه بر افتتاح طرح ها نیمه تمام افزود: در سال ۹۵ و ۹۶پنج طرح در اولویت تکمیل و افتتاح قرار گرفته است که سه طرح در مرحله افتتاح بوده و دو طرح دیگر در مراحل انتهایی است و تا سه ماه آینده به پایان خواهد رسید.

 

معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه  وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه از اولویت های اصلی در وزارت خانه اتصال خط مراکز استان و شهرهای بزرگ به راه آهن سراسری است تصریح کرد: پروزه راه آهن سبزوار نیز در اولویت این طرح ها قرار گرفته است.

 

وعده افتتاح این پروژه در حال برای سال اینده داده می شود که زمان احتمالی برای افتتاح پایان سال ۹۶ اعلام شده بود.

 

انتهای پیام/